Ste kreatívec a zvažujete prínosy členstva u nás?

Ste kreatívec a zvažujete prínosy členstva u nás?

Výhody členstva v našom združení sú v stretávaní sa s komunitou, ktorej pestrosť z pohľadu rôznorodých kreatívnych techník a zároveň rôznej úrovne zručností prináša množstvo možností:

• Výmeny informácií a vzájomného učenia sa
  • Spoločných stretnutí, kedy termín a téma vnášajú zacielenie pre aktivity, na ktoré často myslíte, že ich chcete robiť, avšak v každodennom rytme sa stále odkladajú
  • Prezentovať svoje zručnosti našim členom či už vo forme kurzu alebo ako výrobok
  • Naučiť sa o technikách, postupoch, materiáloch bez zbytočného blúdenia, vyhodených peňazí a znechutenia z chýb

Poplatok za členstvo je symbolický. Ak to s tvorením myslíte vážne, vráti sa vám na zľavách, ušetrenom čase pri učení sa alebo aj ako finančný prospech z predaja vašich výtvorov. Ale predovšetkým – čo je našim cieľom – sa vráti mnohonásobne ako radosť z tvorby.