Ste firma ponúkajúca materiál alebo pomôcky na kreatívnu tvorbu?

Prečo by ste sa mali stať našim členom?

Vzájomný kontakt s aktívnymi kreatívcami ponúka možnosť spätnej väzby a lepšieho marketingového zamerania. Sila ústneho podania a osobného odporúčania od autorov, ktorí aj s našou pomocou rozvíjajú svoj tvorivý potenciál je overeným marketingovým nástrojom s veľkou účinnosťou v tomto segmente zákazníkov. Možnosť osobnej prezentácie materiálov, náradia, postupov používania vašich produktov na našich kreatívnych stretnutiach vám sprostredkuje okrem predaja produktov aj nové kontakty v skupine vyprofilovaných zákazníkov, ktorí majú naviac možnosť ovplyvniť veľa ďalších potenciálnych zákazníkov. Zároveň s podporou ich tvorby podporujeme aj zvyšovanie dopytu po vašich produktoch.

Ako nás môžete podporiť ako firma?

Symbolickým členským poplatkom sa oddelíte od iných dodávateľov a dáte nám najavo svoju podporu, za čo vám vyjadríme vďaku propagovaním vašej firmy.